Konto użytkownika

Nowe konto | Przypomnij hasło
Wyszukiwarka firm
Produkty
Strona główna Firmy Pabianice Usługi Kursy i szkolenia Jak-Marketing Dialog
Pakiet FREEAktualizowany: 2974 dni temuDodany: Wtorek, 29 marca 2011 Ilość unikalnych odwiedzin: 3948 Poleć znajomym:

Jak-Marketing Dialog

95-200 Pabianice, Poniatowskiego 17/9
woj. łódzkie, powiat pabianicki, gmina Pabianice

tel. 502 514 765,
e-mail: biuro@jak-md.pl
 • O firmie

  JAK-Marketing Dialog powstał dzięki doświadczeniu osób, które od wielu lat pracują jako specjaliści w dziedzinie sprzedaży, finansów, promocji, reklamy.Znajomość wielu branż, oryginalne sposoby komunikacji, pasja, energia, zaangażowanie w swoją pracę oraz indywidualne podejście do każdego z naszych klientów, to podstawowe cechy, które nas wyróżniają.Opieramy się na prostych i skutecznych rozwiązaniach, tworząc i realizując dialog dwukierunkowy.Naszą współpracę rozpoczynamy zawsze od dokładnego rozpoznania potrzeb, określenia celów, które gwarantują konkretne i trwałe efekty jakie przyświęcają naszym projektom.Nasz sukces to sukces i zadowolenie Klienta.Jesteśmy przekonani, że współpraca z nami przyniesie Państwu oczekiwane korzyści i zapewni właściwy kierunek rozwoju Państwa Przedsiębiorstwa. www.jak-md.pl  Profil działalności

  szkolenia, coaching, doradztwo, rekrutacja, Assessment Center, Development Center, audyty,konferencje, marketing, reklama, startegie marketingowe, budowanie marki, PR, doradztwo personalne, doradztwo marketingowe.

  Szkolenia - prowadzone są w konkretnej sytuacji branżowej, a trenerzy podczas warsztatów pracują z grupą na Państwa produktach/usługach, mają charakter ściśle warsztatowy, prowadzone są aktywnymi metodami angażującymi wszystkich uczestników, co pozwola na szybsze podniesienie kompetencji oraz natychmiastowe wykorzystanie poznanych technik w praktyce. Uczestnicy naszych szkoleń podkreślają przełożenie zdobytych umiejętności na praktykę i obroty ich Firmy.

  Coaching - jest partnerstwem, gdzie coach z szacunkiem i życzliwością towarzyszy klientowi w jego staraniach oraz zbliżaniu się do wyznaczonego celu. Nasi doświadczeni coachowie określą Twoje potrzeby indywidualne lub członków Twojejgo zespołu, dobiorą odpowiedni proces coachingowy i zaplanują sesje.

  Doradztwo - naszym celem jest trafne doradzanie przedsiębiorstwom w zakresie rozwoju organizacji poprzez wdrażanie innowacyjnych rozwiązań, rozwoju struktury przedsiębiorstwa, sprawnego zarządzania kapitałem ludzkim oraz wdrażania systemów zarządzania jakością.