Konto użytkownika

Nowe konto | Przypomnij hasło
Wyszukiwarka firm
Produkty
Strona główna Firmy Karczów Odzież i tekstylia Maszyny do szycia Majster Naprawa Maszyn Do Szycia. Damian Gruntowski
Pakiet FREEAktualizowany: 2374 dni temuDodany: Czwartek, 21 lutego 2013 Ilość unikalnych odwiedzin: 1951 Poleć znajomym:

Majster Naprawa Maszyn Do Szycia. Damian Gruntowski

49-120 Karczów, Ul. Wiejska 28
woj. opolskie, powiat opolski, gmina Dabrowa

tel. 604861172
e-mail: majster@maszynydoszycia.info
  • O firmie

    Majster to położony w Karczowie zakład zajmujący się renowacją różnego typu maszyn do szycia i pochodzących od różnych producentów. Bogata propozycja otacza urządzenia zarówno tradycyjne, jak również elektroniczne. Przedsiębiorstwo zapewnia indywidualne podejście do każdego klienta, fachową diagnostykę oraz funkcjonującą i punktualną naprawę usterki. Użytkownik może także wypatrywać porad, jak najlepiej dbać o swoją maszynę do szycia. Majster to jednostka życzliwa nie tylko profesjonalistom, ale również laikom, a uczynny i prawidłowo wykształcony personel zadba o każdego konsumenta, służąc pomocą i radą. Przedsiębiorstwo łączy w sobie wieloletnie doświadczenie i tradycję z nieprzerwanym dążeniem do rozwoju i poszerzania swojej propozycji. Wszystkie osoby chcące zdobyć więcej szczegółowych wiadomości zapraszamy do odwiedzenia strony.    Profil działalności

    Maszyny do szycia to czułe urządzenia, które należałoby kompetentnie serwisować, zwłaszcza w przypadkach, gdy są one intensywnie eksploatowane. Nieodzowne dlatego staje się znalezienie profesjonalnego serwisu, który jak najlepiej zatroszczy się o to narzędzie pracy. Przedsiębiorstwo Majster działające na terenie Karczowa to idealny przykład firmy z tradycjami, łączącej wieloletnie doświadczenie ze znajomością najnowszych stylów w dziedzinie serwisu i naprawy maszyn do szycia. Zakład gwarantuje profesjonalną obsługę i indywidualne podejście do każdego użytkownika, a także profesjonalną diagnostykę i rady, jak utrzymać swoją maszynę do szycia w wyśmienitej kondycji przez długie lata. Fachowy i miły personel zadba, by użytkownik uzyskał pomoc, jakiej oczekuje. Zakład zaprząta się różnego rodzaju maszynami do szycia, także tradycyjnymi, jak i elektronicznymi. Zapraszamy do zaznajomienia się ze szczegółową ofertą na stronie internetowej.