Konto użytkownika

Nowe konto | Przypomnij hasło
Wyszukiwarka firm
Produkty
Strona główna Firmy Szczecin Komputery Serwis i usługi Comangle Entertainment
Pakiet FREEAktualizowany: 2639 dni temuDodany: Wtorek, 27 marca 2012 Ilość unikalnych odwiedzin: 2519 Poleć znajomym:

Comangle Entertainment

71-441 Szczecin, Ul. Niemierzyńska 17a 17A
woj. zachodniopomorskie, powiat Szczecin, gmina Szczecin

tel. (91) 350-74-28
e-mail: info@comangle.com
  • O firmie

    ComAngle jest profesjonalnym studiem zajmującym się produkcją wysokiej jakości gier multimedialnych, ze szczególnym naciskiem na interaktywne gry społecznościowe. Najnowsze technologie i innowacyjne rozwiązania pozwalają nam spełniać oczekiwania naszych klientów w każdym szczególe. Specjalizujemy się w grach społecznościowych, grach flashowych na przeglądarki internetowe, grach PC, grach na platformy przenośne, a także w advergamingu (grach marketingowych) i grach edukacyjnych.

    Nasze produkty projektujemy ze szczególną troską o wszelkie detale dotyczące animacji i grafiki, jednocześnie dbając o zachowanie odpowiednich wymagań sprzętowych. Cechą wspólną wszystkich naszych propozycji jest spójna i wyważona wizja wirtualnej rzeczywistości. Tworzone przez nas komputerowe realia są nieprzeciętne i atrakcyjne wizualnie. Spod naszej ręki wychodzą tytuły w pełni funkcjonalne, przystosowane do języka używanego w danym kraju, profesjonalnie przetestowane i w pełni mogące zmierzyć się z twardą konkurencją na rynku elektronicznej rozrywki. ComAngle jest także autoryzowanym developerem dla takich marek, jak Android, Intel, iPhone, Motorola, Nokia, Samsung, Sony Ericsson i Qualcomm.

    ComAngle jest technologicznym pionierem – rutynowo demonstrujemy nowe technologie w grach, wliczając w to używanie rzeczywistości rozszerzonej (Augmented Reality), GPS, żyroskopów, czujników ruchu, sprzętu do obróbki dźwięku i grafiki. Łączymy talent i pasję z głębokim doświadczeniem, aby tworzyć produkty wyróżniające się wykorzystaniem zaawansowanych i nowoczesnych technologii.